اینترنت پر سرعت جنوب تهران و مناطق تحت پوشش:

ما تیم آبانت تلاش کردیم که گسترده‌ترین پوشش‌دهی اینترنت در جنوب تهران و مناطق صنعتی را برای شما فراهم کنیم تا هر کجا که هستید بتوانید از خدمات اینترنتی بهره‌مند شوید.

شرکت فن آوران پایدار آبان ( آبانت ) با حضور فعالانه و گسترده و با به کارگیری نیروهای متخصص و حرفه ای توانسته است که بالاترین درجه رضایت مشترکین در ارائه وپشتیبانی سرویس دهی اینترنت در بخش صنعتی جنوب تهران را کسب نماید.

چرا صاحبان مشاغل باید از اینترنت پر سرعت استفاده کنند؟

برای بیشتر کارفرمایان یا صاحبان مشاغل اینترنت پرسرعت برای به سرعت بخشیدن به کارها و یا استفاده از آی پی ولید برای انتقال تصویر بر روی گوشی همراه یک نیاز ضرروی است تا با استفاده از آن به دقیق تر انجام شدن کار هدف نظارت داشته باشند.

اینترنت پرسرعت و مدارس آنلاین

همچنین علاوه بر خدمت به مناظق صنعتی بسیاری از افراد برای محل سکونت خود از اینترنت پر سرعت وایرلس استفاده میکنند که این مورد از زمان شیوع ویروس کرونا و آنلاین شدن مدارس و دانشگاه ها و نیاز ضروری به اینترنت پر سرعت هر روزه به تعداد مشتریان خانگی اضافه میشود.
چون بسیاری از مناطق مسکونی تازه ساخت تحت پوشش مخابرات نیستن و افراد برای رفع نیاز به ایینترنت هر روزه بیشتر به سمت اینترنت های رادیو ای گرایش پیدا میکنند.

تمرکز اصلی شرکت آبانت  با داشتن چندین دکل به ارائه سرویس اینترنت به بخش صنعتی جنوب تهران هست.


بخش های اصلی سرویس دهی منطقه های:

شهرک صنعتی خاوران
شهرری

باقرشهر
کهریزک
شورآباد
چهاردانگه
شمس آباد
مهدی آباد
دام گستر
تورقوزآباد
قمصر

 

و مناطق اطراف که با توجه به شرایط خاص لوکیشن امکان سرویس دهی وجود دارد

ممنون که با این قسمت از مقاله ی اینترنت پر سرعت جنوب تهران و مناطق تحت پوشش همراه آبانت بودید.

شرکت آبانت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت وایرلس با سابقه بیش از ۱۰ سال حضور درمناطق صنعتی جنوب تهران با در اختیار داشتن بیش از ۱۲ سایت و پاپ سایت اصلی امکان اتصال بی سیم را فراهم نموده است.

همراه گرامی به منظور اطلاع از وضعیت ارائه اینترنت پرسرعت وایرلس در  مناطق صنعتی ، کارگاه و یا کارخونه ، در محل سکونت و….
می توانید با کارشناسان متخصص آبانت در بخش فروش در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *