بسته

پنل پیامک

پنل پیامک

پنل پیامک چیست ؟

پنل اس ام اس نرم افزار تحت وب می باشد که در آن شما قادر به ارسال پیامک به تمامی شماره موبایل های کشور با سرعت بسیار بالایی می باشید. محتوی این پیامک ها می تواند تبلیغاتی ، خدماتی و یا اطلاع رسانی باشد.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

با استفاده از یک سامانه پیام کوتاه می‌توانید به تعداد بالا پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. شما قادر هستید بر اساس سن و جنسیت، محله و منطقه، استان و شهر و چند فاکتور دیگر sms ارسال کنید. با توجه به کسب‌وکار خود به بانکِ شماره‌های متفاوتی نیاز خواهید داشت.

پنل اس ام اس در حقیقت یک نرم‌افزار در فضای اینترنت است، که به شما اجازه می‌دهد تا مشتریان‌ را مدیریت کنید و برای آن‌ها پیامک‌های انبوه ارسال کنید.

در مجموع، دو نوع پنل پیام کوتاه وجود دارد:

 • پنل پیامکی کاربری
 • پنل پیامکی خدماتی

چرا باید پنل پیامکی خدماتی داشته باشیم؟

همه مشاغل برای جذب مخاطب و ایجاد ارتباط بین مشتریان خود نیاز به داشتن بهترین پنل پیامکی دارند. شما می‌توانید با داشتن یک پنل پیامکی برای جلب وفاداری مشتری، ارائه تخفیف به آن‌ها، اطلاع‌رسانی از حراج‌ها و یا تبریک تولد مشتریان یا مناسبات دیگر استفاده کنید.

برای این منظور می‌توانید از پنل ارسال پیامک برای ارسال تبلیغات خود بدون واسطه، باز هزینه‌ی کم و سرعت بالا استفاده کنید.

امکانات سامانه اس ام اس

کلیه امکانات این سامانه بصورت رایگان در اختیار همه قرار خواهد گرفت و کاربران عزیز فقط هزینه شارژ بابت ارسال پیامک را پرداخت خواهند کرد ضمنا خرید شارژ در این سامانه هم دلخواه بوده و حداقل خرید شارژ فقط 10000 تومان می باشد.

کاربرد پنل خدمات پیام کوتاه در مشاغل

 • وب سایت‌ها و فروشگاه های آنلاین: اگر یک وب سایت یا فروشگاه آنلاین دارید که نیاز به تأیید کد پیام کوتاه یا اطلاع از خریدها و اعلان‌ها به پنل پیامک دارد، می‌توانید از پنل خدمات پیام کوتاه استفاده کنید.
 • پنل سرویس پیام کوتاه اپلیکیشن‌ها: برای ارسال کد تأیید برای اپلیکیشن‌ها می‌توانید از پنل خدمات پیام کوتاه استفاده کنید.
 • مدارس، دفاتر و سازمان‌ها: مدارس، ادارات و سازمان‌ها، از مشاغل کوچک گرفته تا مشاغل بزرگ، باید تبلیغات و اطلاعات خود را به کاربران و دانشجویان خود ارسال کنند. پنل سرویس پیام کوتاه این نیاز را برآورده می‌کند.

 روش‌های ارسال پیامک توسط پنل اس ام اس

 •  ارسال پیامک بر اساس نقشه گوگل
 • ارسال پیامک بر اساس کدپستی
 •  ارسال پیامک با توجه به سن و جنسیت
 •  ارسال پیامک  bts
 •  ارسال پیامک به دفترچه تلفن
 • ارسال پیامک از طریق فایل اکسل

شما عزیزان با  پنل اس ام اس می‌توانید به  کلیه این امکانات برای ارسال پیامک به مشتریان خود دسترسی داشته باشید.

قابلیت گزارش گیری

در پنل اس ام اس قابلیت گزارش‌گیری با دقت بسیار بالایی وجود دارد. هنگامی که یک پیامک را می‌فرستید، می‌توانید ببینید که پیامک ارسالی در چه وضعیتی قرار دارد. در این حالت با سه وضعیت مواجه می‌شوید:

 1. وضعیت رسیده به گوشی
 2. وضعیت رسیده به مخابرات
 3. نرسیده به گوشی (در این حالت هزینه‌ شما بازگشت داده می‌شود.)

توجه داشته باشید در صورتی که پیام به دست مشتری نرسیده باشد هزینه آن عیناً بازگشت داده می‌شود و حتی می‌توانید گزارش هزینه برگشت داده شده توسط سامانه را هم داشته باشید.

چرا برای کسب و کارها استفاده از پنل پیامکی ضروری است؟

کسب و کارها و انواع مشاغل آنلاین می‌توانند با پیامک انبوه تبلیغاتی، اطلاع رسانی خود را در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارسال کنند.

مزایا و ویژگی پنل پیامکی چیست؟

پنل اس ام اس راهی فوق‌العاده برای شرکت‌هایی است که می‌خواهند در کمترین زمان با بیشترین تعداد تماس و مشتری ممکن ارتباط برقرار کنند و اطلاعات مهم خود را به آن‌ها بفرستند.

————————————————————————————————————————————————————–—————————

شما میتوانید برای ارتباط بیشتر با همکاران ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *