بسته

نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته

نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته

نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته یکی از راهکارهای حفاظتی و نظارتی موفق در سراسر دنیاست. اگر قصد دارید در منزل، محل کار و فعالیت خود دوربین مداربسته نصب کنید پیشنهاد ما دریافت اطلاعات قبل از هر اقدامی است.

دوربین مداربسته چه انواعی دارد؟
دوربین مداربسته از لحاظ های مختلفی مانند پروتکل ارتباطی شبکه یا آنالوگ ، با سیم یا بدون سیم بودن، کیفیت تصویر، مقدار دید در شب، درجه حفاظت محیطی، جنس بدنه و… انواع گوناگون دارد، از این رو مهم است که هنگام خرید دوربین مداربسته با توجه به محیط و هدف خود بهترین نوع آن را انتخاب کنیم.

از کجا بفهمیم برای چه محیطی از چه دوربین مدار بسته ای استفاده کنیم؟

دوربین مداربسته برای محیط و کاربرد های مختلف انواع گوناگونی دارد به عنوان مثال دوربین مداربسته که برای محیط بیرونی و صنعتی استفاده میشود با دوربینی که در محیط داخلی اتاق یک شرکت یا پارکینگ مسکونی استفاده میشود تفاوت هایی دارد.

بازه قیمت دوربین مداربسته چه قدر است؟

دوربین مداربسته با توجه به نوع دوربین، برند، کیفیت تصویر، جنس بدنه و سنسور های مختلف آن قیمت های مختلفی دارد در نتیجه نمیتوان گفت قیمت دوربین مداربسته مقداری ثابت یا بازه ای ثابت دارد. ابتدا باید نوع دوربین مداربسته مشخص شود تا بتوان بازه قیمت دوربین مداربسته را مشخص کرد. شما میتوانید برای بدست آوردن قیمت و نوع دوربین مدار بسته مورد نیاز خود با ما تماس یگیرید.

مدت زمان ضیط دوربین مدار بسته چقدر است؟

تصاویر دوربین مداربسته با توجه به نوع آن، روی هارددیسک یا رم ذخیره میشود و مدت زمانی که میتوان تصاویر را ذخیره کرد به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ها میزان حافظه هارد یا رم خریداری شده، تعداد دوربین، کیفیت دوربین، استفاده از قابلیت تشخیص حرکت و … است.

به مشاوره برای خرید دوربین مداربسته نیاز دارم چکار کنم؟

شما میتوانید با تماس با کارشناسان مجموعه آبانت یا درج شماره تماس خود در قسمت فرم تماس با ما درخواست خود را ثبت بفرمایید تا کارشناسان مربوطه در سریع ترین زمان ممکن جهت مشاوره قبل از خرید دوربین مدار بسته با شما در ارتباط باشند .
نگران نباشید آبانت تخصصی ترین مشاوره را به صورت رایگان برای شما دوست عزیز فراهم کرده .

روال کاری آبانت برای همکاران چگونه است؟

از آن جا که آبانت خود ارائه دهنده اینترنت وایرلس هست شما میتوانید علاوه بر همکاری برای نصب دوربین ها ip valid برای انتقال تصویر خود از ما بخواهید .

————————————————————————————————————————————————————–—————————

شما میتوانید برای ارتباط بیشتر در رابطه با نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *