در این صفحه به پاسخ سوالات متداول اکثر مخاطبان پرداخته‌ایم.

چنانچه برای اتصال به اینترنت نیاز به ip ثابتی داشته باشید که بعد از هر بار اتصال تغییر پیدا نکند باید از ای پی استاتیک استفاده نمایید. معمولا مشترکینی که قصد راه‎‌اندازی دوربین و یا ریموت زدن را دارند از ای پی استاتیک استفاده می‌کنند.

ارتقاء سرویس به سرویس‌هایی با پهنای باند بیشتر نیاز به بررسی لینک و اطمینان از دریافت میزان دانلود و آپلود دارد. و در صورت تاییدیه‌ی کارشناسان فنی امکان‌پذیر می‌باشد.

حجم مصرفی سرویس شما در هر دوره شامل مجموع میزان ترافیک دانلودها، صفحات اینترنتی مشاهده شده و حجم فایل‌های صوتی و تصویری که از اینترنت شنیده و مشاهده کرده‌اید، چت یا گفتگوی آنلاین، استفاده از نرم‌افزارهای ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی، آپدیت‌های اتوماتیک ویندوز و آنتی‌ویروس‌ها … و حتی ناشی از برخی ویروس‌ها می‌باشد.

در این شرایط اگر بیش از 10 دقیقه از زمان پرداخت گذشته است با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید زیرا سرویس شما نیاز به بروزرسانی دارد و یا تراکنش ناموفق بوده است.

حدود 10 دقیقه صبر کنید. اگر شارژ اعمال نشد، احتمالا تراکنش بانکی ناموفق بوده است. و باید دوباره شارژ کنید و پول ظرف 72 ساعت آینده به حسابتان برگشت داده می‌شود. و یا فاکتور در حالت رزرو قرار گرفته که با گزینه شروع فعال می‌شود.

در کلیه سرویس‌ها اگر مشترک به هر دلیل زودتر از پایان مدت زمان اشتراک، اقدام به خرید حجم یا تمدید سرویس جدید نمایند. زمان و حجم احتمالی مانده از قبل قابل انتقال به سرویس جدید نخواهد بود.

تنها در صورتی که مانده حجم احتمالی از فاکتور ترافیک مازاد باشد منتقل می‌شود.

با استفاده از سرویس‌های point to multi point و point to point قابل انجام هست.

با چرخش جهت رادیو به سمت نزدیک‌ترین دکل ما می‌توانید به مشترکین آبانت بپیوندید.

چنانچه مودم وایرلس باشد امکان اتصال تجهیزاتی که وای‌فای دارند امکان پذیر است. هر تعداد سیستم می‌تواند از طریق وای‌فای متصل شده اما اتصال از طریق کابل بستگی به تعداد پورت lan روی مودم دارد.

پینگ تایم به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال چنانچه سرور بازی شما دارای محدودیت باشد و یا فاصله شما تا سرور طولانی باشد پینگ تایم مسیر خط شما افزایش خواهد یافت. عواملی دیگری مثل اختلال در لینک‌های مخابراتی مرکز یا پهنای باند بین‌الملل نیز می‌تواند موثر باشد.

با تماس با کارشناسان فروش و مالی و ارسال مدارک مورد نیاز میتوانید نسبت به تغییر اسم و احراز هویت حقیقی و حقوقی اقدام بفرمایید.

بله در هر منطقه‌ای که تحت پوشش اینترنت‌دهی مجموعه آبانت باشد امکان جا‌به‌جایی تجهیزات وایرلس و داشتن اینترنت در لوکیشن جدید وجود دارد و در صورت تحت پوشش نبودن منطقه‌ی مورد نظر شما، می‌توانید با تجهیزات وایرلسی که در دست دارید از نزدیک‌ترین شرکت اینترنت وایرلس اینترنت داشته باشید.

در این صفحه ۱۲ تا از سوالات متداول کاربران را پاسخ دادیم. 

امیدواریم خواندن پاسخ‌های این سوالات متداول برای شما مفید واقع شده باشد.