اینترنت پرسرعت صنعتی

یکی از شیوه‌های استفاده از خدمات اینترنت پر سرعت «فن آوران پایدار آبان»، استفاده از ارتباط بیسیم یا Wireless است که می‌تواند پهنای باندی بسیار بیش‌تر نسبت به آنچه بر بستر سیم مسی (DSL) تأمین می‌شود، در اختیار مشترک قرار دهد. سازمان یا مشتری حقیقی می‌تواند بسته به نیاز خود و با پرداخت هزینه‌ای که با توجه به میزان پهنای باند اختصاص‌یافته متغیر خواهد بود، از مزایای داشتن پهنای باند اختصاصی به میزان موردنیاز خود بهره‌مند گردد. تنها محدودیتی که در این روش در نظر گرفته خواهد شد، انتقال سیگنال‌ها در باند فرکانسی مجاز اینترنت پر سرعت یا Wireless است.
پشتیبانی شبانه‌روزی از سرویس‌های دسترسی به پهنای باند بالا بخصوص برای ISP ها امری بسیار مهم و ضروری است و «فن آوران پایدار آبان» باافتخار اعلام می‌نماید که کارکنان بخش پشتیبانی فنی ما بصورت ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات به شما آماده هستند.
در حال حاضر بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی، همچنین بسیاری از ISP و ISDP های کل کشور جزو این دسته از مشتریان «فن آوران پایدار آبان» هستند.

پیش‌نیازها

●   نداشتن تداخل فرکانسی با مراکز دیگر

برای استفاده از خدمات بی‌سیم آبانت لازم است مکان جغرافیایی مورد نظر مشتری، از نظر تداخل فرکانسی سنجیده شود. اگر در فاصله‌ی میان آّبانت و دفتر مشتری، مکان دیگری در حال استفاده از فرکانس‌های مجاز بی سیم باشد، امکان تداخل فرکانسی وجود خواهد داشت که می‌تواند ارایه‌ی خدمات را با مشکل رو به رو سازد. در صورت وجود تداخل فرکانسی، آّبانت در وهله‌ی اول فرکانس را در محدوده مجاز تغییر خواهد داد. اگر استفاده از هیچ یک از فرکانس‌های مجاز در محدوده مورد نظر میسر نباشد، یادآور می‌شویم که آّبانت با در اختیار داشتن بیش از ۱۲ پایگاه برای ارایه‌ی خدمات بی‌سیم در محدوده‌ی شهرک های صنعتی ، اداری و خانگی  امکان برقراری ارتباط بی‌سیم را برای اکثر این نقاط فراهم کرده است.

●   تامین خط دید مستقیم بین مرکز مشتری و آّبانت

برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج رادیویی، لازم است که دو مرکز ارایه دهنده‌ و گیرنده‌ی خدمات، خط دید مستقیم داشته باشند. آّبانت با در اختیار داشتن بیش از ۱۲پایگاه برای ارایه خدمات اینترنت بی‌سیم امکان مناسبی را برای ارایه‌ی این خدمات فراهم آورده است. در صورتی که خط دید مستقیم به صورت عادی وجود نداشته باشد، می‌توان از آنتن‌های ثابت استفاده کرد.

●   تامین امکانات سخت‌افزاری

برای استفاده از خدمات بی‌سیم (Wireless) و بسته به این که بخواهید از چه امکانات این سرویس استفاده کنید، باید امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب فراهم کنید که جزییات دقیق آن را کارشناسان آّبانت به اطلاع شما خواهند رساند.

برای این منظور، شرکت آبانت، محصولات و خدمات متنوعی را در این زمینه ارایه می‌کند و نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سازمان شما را برای استفاده از این سرویس و البته نیازهای به مراتب فراتر در این زمینه‌ را پوشش می‌دهد.

 

اینترنت پر سرعت صنعتی