شرایط و قوانین

استفاده‌ی شما از وب‌سایت شرکت فن آوران پایدار آبان  به معنی توافق کامل تمامی قوانین و شرایط ما که در زیر آمده است و آن را خوانده و پذیرفته اید ، است.

خرید کالا از وب‌سایت فروشگاه فن آوران پایدار آبان بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند وفعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

خدمات و محتویات این وب‌سایت براى استفاده‌ی شخصى و غیرتجارى بازدیدکنندگان و مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به شرکت بوده است و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه‌ی کتبی مسئولین ذی‌ربط شرکت فن آوران پایدار آبان پیگرد قانونی خواهدداشت. استفاده از محتویات وب‌سایت فن آوران پایدار آبان برای وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های شخصی که منافع غیرتجاری دنبال می‌کنند ، با ذکر منبع مجاز است.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم به وارد کردن اطلاعات صحیح و کامل خود در وب‌سایت هستند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش وتحویل به‌موقع آن خواهد شد.

تمام خدمات وب‌سایت بر مبنای آخرین سیاست‌های این شرکت شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

  • ارتباط شرکت با کاربران از طریق پست الکترونیکی و شماره تلفن برقرار شده، و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدوراز حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرکت فن آوران پایدار آبان  بخشی از سایت را به عنوان پیشنهادات و انتفاد ها در نظر گرفته است تا صدای مشتری راحت تر به ما رسیده و در صدد رفع و یا تکمیل آن بر آییم تا رضایت شما مشتریان عزیز را هر آن چه بیشتر شاهد باشیم.

شرایط و خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات وب سایت ها ، فروشگاه به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر خریدار آنرا در وب‌سایت فروشنده ثبت کرده است.

فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و نحوه‌ی ارسال کالا راتعیین کرده و به اطلاع خریدار از طریق تماس با شماره های مشتری  می‌رساند.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه‌ی مالیات‌ها و عوارض قانونی فروش خواهد بود. تنها مبلغی که درموارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه‌ی ارسال یا بیمه‌ی کالا خواهد بود.

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه‌ی دریافت کالا،رضایت خود را از نوع و/یا تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.

هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به شرکت اطلاع داده شود  ودر صورت اثبات نقص و یا عیب فنی، کالا با مسئولیت شرکت بلافاصله تعمیرو یا جایگزین می‌شود. در صورت گذشت بیش از ۲۴ ساعت جهت اعلام خرابی ، دستگاه مشمول شرایط گارانتی شده و بر اساس قوانین مربوط به گارانتی کالا با آن برخورد خواهد شد.

خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تأئید سفارش بپردازد.در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین‌شده توسط فروشنده، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری کند و سفارش را فسخ نماید